W minioną sobotę, 13 czerwca, w Centrum Kultury La Misericordia odbyły się uroczystości z okazji Dnia Niepodległości Filipin.
Honorowy konsul Rzeczypospolitej Polskiej, pan Ignacio Fiol, wziął udział w uroczystościach i miał okazję spotkać się z przedstawicielami dyplomatycznymi oraz innymi członkami korpusu konsularnego, umacniając więzi przyjaźni, współpracy i wzajemnego zrozumienia między różnymi reprezentowanymi społecznościami.
Wydarzenie to stanowiło cenną okazję do spotkania, podczas którego potwierdzono zaangażowanie w dialog, współpracę międzynarodową oraz uznanie znaczenia tej ważnej daty dla narodu filipińskiego.


