Korpus Konsularny Wysp Balearskich zorganizował lunch konsularny, który zgromadził członków różnych komisji w swobodnej atmosferze współpracy i dialogu.
Podczas spotkania odbyło się posiedzenie, na którym poruszono różne kwestie ważne dla społeczności, ze szczególnym uwzględnieniem przeglądu i koordynacji planu awaryjnego.
Spotkanie to umożliwiło wymianę propozycji, wzmocnienie pracy zespołowej oraz poprawę opieki nad obywatelami reprezentowanych krajów w ewentualnych sytuacjach kryzysowych.


