Skip to main content

W miniony czwartek, 18 czerwca, na dziedzińcu La Misericordia odbył się koncert z okazji XII rocznicy ogłoszenia Jego Królewskiej Mości Filipa VI.
W koncercie, w którym wystąpiły Zespół Muzyczny Dowództwa Generalnego oraz Orkiestra Symfoniczna Profesjonalnego Konserwatorium Muzyki i Tańca Wysp Balearów, uczestniczył honorowy konsul Rzeczypospolitej Polskiej, pan Ignacio Fiol.