Skip to main content

W ramach cyklu wykładów wygłoszonych w naszych szkołach, w czwartek 4 grudnia ubiegłego roku zespół ds. kształcenia zawodowego szkoły Nuestra Señora de Montesión zorganizował wydarzenie będące zwieńczeniem pracy uczniów szkół zawodowych, poświęcone Celom Zrównoważonego Rozwoju (SDG), programowi Erasmus+ oraz działowi międzynarodowemu szkoły.
Konsul honorowy Rzeczypospolitej Polskiej, pan Ignacio Fiol, wygłosił wykład, wyrażając swoje poparcie dla inicjatyw edukacyjnych promujących mobilność europejską, współpracę między krajami oraz przygotowanie młodzieży do coraz bardziej zglobalizowanego środowiska zawodowego.