W miniony czwartek, 18 czerwca, Korpus Konsularny Wysp Balearów wraz z Klubem Przedsiębiorców Frankofońskich zorganizował na stadionie Son Moix Spotkanie Międzynarodowych Przedsiębiorców na Majorce.
Spotkanie miało na celu podkreślenie wkładu osób nieurodzonych w Hiszpanii w działalność gospodarczą, promowanie nawiązywania kontaktów i wymiany informacji między przedsiębiorcami różnych narodowości oraz poznanie ich głównych wyzwań i trudności.


